Witajcie

Witajcie

Ta strona to moje nowe dziecko…piszę, dziecko bo traktuję to ją jako proces, który będzie moim narzędziem do nauki, rozwoju osobistego i być może w niedalekiej przyszłości rozwoju własnego biznesu.

Nazywam się Wioleta Zwolińska. Prywatnie jestem przede wszystkim mamą. Uwielbiam spędzać czas ze swoimi chłopcami, układając np. klocki LEGO, jeżdząc na rowerach. Uwielbiam ich..:-)

Od momentu, kiedy wycofałam się z rynku pracy minęło już 5 lat. W 2018 roku poszukiwałam pracy, z różnym skutkiem, aż w końcu otrzymałam ofertę pracy ze szkoły. CV wysyłałam 3 lata temu:-) o dziwo jeszcze tam było.

Ponieważ ukończyłam studia polonistyczne otrzymałam propozycję pracy w szkole w klasach 4-7. Intuicja mówiła mi, nie bierz tego, to nie Twoja działka, ale oczywiście kierowałam się opiniami najbliższych i oczywiście dobrem własnych dzieci. Jakie punkty zaważyły, że ją przyjęłam??

Wymieniam:

Praca na miejscu

Tylko 20 parę godzin tygodniowo, tak więc dużo czasu dla własnych dzieci.

I oczywiście to, jakie miałam przeświadczenie: Idź do szkoły! Mówili!

Najlepsza praca dla kobiety! Mówili

Przekonasz się, zobaczysz…Mówili…

Idąc tym tokiem myślenia, a skoro ktoś Ci mówi jak jest cudownie to w końcu zaczynasz wierzyć, że tak faktycznie jest…Podjęłam decyzję…Idę w to, może się przekonam…

I wiecie co, była to najgorsza decyzja w moim życiu jaką podjęłam.

Ale myślę, że przyniosła dobre owoce w postaci przewartościowania pewnych rzeczy w moim życiu.