Burnejko Mirek – pierwszy biznesowy motywator

Burnejko Mirek – pierwszy biznesowy motywator

Mirka Burnejko pierwszy raz zobaczyłam przypadkiem na YouTubie. Pomyślałam, hmm ciekawie mówi o tym biznesie i w ogóle to fajnie ma. Spędza dużo czasu z rodziną, podróżuje i wypracował taki system swojego biznesu, że nawet jak nie pracuje – to zarabia.

Dla mnie osobiście jest to idealny przykład osoby, która preferuje nowoczesny sposób prowadzenia biznesu. Mirek Burnejko prowadzi swojego vloga MiroBurn na YouTube, tworzy szkołę przedsiębiorczości akademia.pl i jest współwłaścicielem chmurowiska.

To co mi się niezwykle podoba w jego podejściu to niezwykła dyscyplina w działaniu, multum energii do tworzenia nowych rzeczy i zachęcanie innych do działania we własnym biznesie.

Dzięki niemu wpadłam na kilka pomysłów, które zamierzam realizować w przyszłości, dzięki niemu odważyłam się stworzyć stronę internetową. Na każdego mojego maila, wiadomość, informację odpisał. Pisał, działaj…tak więc działam:-)

Osobiście zachęcam i odsyłam Was do vloga Mirka, a jeśli jesteście zainteresowani tematami rozwoju własnego biznesu i byciu przedsiębiorczym do zapraszam do akademia.pl