Praca na Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdrój

Praca na Forum Ekonomicznym w Krynicy Zdrój

Pracę w Instytucie Studiów Wschodnich zaczęłam w 2013 roku, w lipcu. Byłam wtedy świeżo upieczoną żoną i świeżo upieczonym magistrem filologi polskiej. Wiadomo, po studiach to taka naturalna kolej rzeczy, szukanie pracy. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że moje CV spotka się z zainteresowaniem ze strony Organizatora Forum. Wtedy kandydowałam do działu marketingu. Sam proces rekrutacji i rozmowę wspominam bardzo przyjemnie.

Ludzie, których tam poznałam byli bardzo otwarci na takiego „juniora” jak ja.

Sama praca – mega wymagająca. Przede wszystkim umiejętności rozmowy z Partnerami Forum, organizacji pracy własnej, wielozadaniowości i pracy pod presją czasu.

Wszystko na wczoraj. Praca wiązała się oczywiście z tygodniowym wyjazdem. Mój, wtedy świeżo upieczony mąż, nie był z tego powodu szczęśliwy, ale wiedział, jakie to dla mnie ważne:-)))

Po przyjeździe do Krynicy przeżyłam ogromny szok, jak zobaczyłam efekty swojej pracy – namacalnie. Nie zdawałam sobie wtedy sprawy, że to, co skrupulatnie sprawdzam i uzupełniam w exelowych tabelkach ma aż takie przełożenie na rzeczywistość.

W przygotowaniach do Forum Ekonomicznego pracuje ogromny sztab ludzi i każdy ma powierzoną funkcję. Są to zadania na 200% konieczne do wykonania.

Po Forum odbywa się Festiwal Biegowy trwający 3 dni. Tutaj byłam bardziej wsparciem do biura informacji. Pamiętam, że ogromne wrażenie robili na mnie zapaleni biegacze z prawdziwą pasją. Ci ludzie potrafili przebiec do 100 km, bo taka jest jedna z konkurencji. WOW!!

Wracam do firmy po 6 latach. Zostałam przyjęta bardzo miło, wiele osób mnie pamiętało, a wiele też przez ten czas opuściło Instytutowe mury. Teraz proces rekrutacji mam wrażenie był zdecydowanie łatwiejszy niż wtedy:-)

Jestem ogromnie zmotywowana do tej pracy, otwarta na nowe wyzwania.

Forum Ekonomiczne 2019

Forum zbliża się wielkimi krokami, wszyscy dopinamy wydarzenie na ostatni guzik. Każdy stara się jak może. Jeśli jesteście ciekawi zapraszam na transmisję do TVPInfo we wtorek 3 września o godzinie 13.

Forum Ekonomiczne to duże wydarzenie nagłaśniane w mediach nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Dla zachęty wrzucam Wam wywiad z inicjatorem Forum Ekonomicznego Panem Zygmuntem Berdychowskim.

Jeśli natomiast nie interesują Was tematy polityczne, gospodarcze to zapraszam na Festiwal biegowy, który zaczyna się w piątek 6 września. Możecie dokonywać rejestracji na stronie internetowej: https://www.rejestracja-festiwalbiegowy.pl/rejestracja-festiwal-biegowy/

Trzymajcie kciuki