Native – idealne buty dla małych i dużych

Native – idealne buty dla małych i dużych

Dzisiaj postanowiłam napisać Wam kilka słów o butach firmy NATIVE, które trafiły a moje ręce już jakiś czas temu. Okazały się idealne dla moich dzieci i z czasem sama postanowiłam sobie takie zakupić, żeby przetestować, czy aby na pewno są takie super.

Pierwszy raz zauważyłam te buty na nóżkach córki mojej koleżanki i od razu wpadły mi w oko. Z czasem mała wyrosła i „odziedziczył” je mój Wojtuś. Buty okazały się trafem w dziesiątkę i od tamtej pory, jeśli chodzi o obuwie letnie, NATIVE na długo zagości w naszym domu.

Dlaczego akurat te buty? Przedstawiam Wam poniżej kilka zalet, o których wspomina producent i które również zauważyłam sama.

  • Idealnie się myją – wystarczy przetrzeć gąbką z wodą i buty po dziecięcych zabawach wyglądają jak nowe (sprawdziłam, przetestowałam, działa!).
  • Można w nich swobodnie wchodzić do wody. Świetne rozwiązanie, przecież każde dziecko uwielbia zabawy w wodzie, zwłaszcza w okresie letnim.
  • Szybko wysychają.
  • Są wykonane z pianki więc są lekkie, przewiewne i stopa się w nich nie poci
  • Producent zaznacza, że są także wegańskie! Co oznacza, że przy ich produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę. Tutaj trudno mi się odnieść więc ufam producentowi, że tak właśnie jest.
  • Świetnie dopasowują się do stopy, dzięki czemu są wygodne i elastyczne.

Osobiście zakupiłam sobie Native w brokacie. Mówię na nie złote mercedesy.:-)) Śmigałam w nich od maja do teraz I w zasadzie każdy powyższy punkt jest zgodny z prawdą. Buty, mimo mocnej eksploatacji, trzymają się świetnie. Zamieszczam Wam kilka fotek i polecam z czystym sumieniem.

P.S. Maciek ma wersję czaro-białą, obecnie służą mu jako buty przedszkolne, więc przepraszam za brak fotki:))

Native Shoes
Native Shoes
dav